• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از بخش‌های مختلف آزمایشگاهی کنترل کیفی اداره استاندارد

بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از بخش‌های مختلف آزمایشگاهی کنترل کیفی اداره استاندارد

بازدید رئیس کل دادگستری از بخش‌های مختلف آزمایشگاهی کنترل کیفی اداره استاندارد

بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از بخش‌های مختلف آزمایشگاهی کنترل کیفی اداره استاندارد
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – به مناسبت بزرگداشت هفته استاندارد، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری رییس کل دادگستری استان مازندران و دیگرمسئولان قضایی استان ضمن حضور در اداره کل استاندارد استان، از بخش‌های مختلف آزمایشگاهی کنترل کیفی این اداره کل بازدید کردند.

در جریان این بازدید، حجت الاسلام والمسلمین اکبری طی سخنانی اظهار داشت: نشان استاندارد عامل اعتماد و اطمینان مردم برای استفاده از کالا‌های تولیدی داخلی است و برهمین اساس نباید صدور این نشان ملی برای کالا‌ها خارج از ضوابط، مقررات و معیار‌های قانونی باشد.

رییس کل دادگستری استان مازندران با بیان این مطلب که هنگامی مردم از خرید و مصرف کالا‌های داخلی استقبالی در حد انتظار خواهند داشت که از کیفیت آن کالا‌ها اطمینان حاصل کنند افزود: چنانچه تولید داخلی از نظر کیفیت قابل رقابت با نوع خارجی آن باشد خود به خود فرهنگ استفاده از محصولات داخلی در کشور نهادینه خواهد شد.

در ادامه این بازدید علی امینی، مدیر کل استاندارد مازندران ضمن ارائه گزارشی از عملکرد، برنامه‌ها و دستاورد‌های این اداره کل، از عنایت و توجه ویژه رییس کل دادگستری استان به استاندارد سازی و حمایت‌های قضایی دستگاه قضایی استان، قدردانی کرد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت