• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • تأکید رییس کل دادگستری استان فارس بر تعیین تکلیف کالا‌های اموال تملیکی

تأکید رییس کل دادگستری استان فارس بر تعیین تکلیف کالا‌های اموال تملیکی

تأکید رییس کل دادگستری استان فارس بر تعیین تکلیف کالا‌های اموال تملیکی

تأکید رییس کل دادگستری استان فارس بر تعیین تکلیف کالا‌های اموال تملیکی
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

تأکید رییس کل دادگستری استان فارس بر تعیین تکلیف کالا‌های اموال تملیکیخبرگزاری میزان- رییس کل دادگستری استان فارس به همراه دبیر ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برخی دیگر از معاونین دادگستری استان از انبار‌های سازمان اموال تملیکی ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی (ره) فارس بازدید و بر لروم تعیین تکلیف کالا‌های موجود در این انبار‌ها تأکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی، رییس کل دادگستری فارس هدف از این بازدید را تعیین تکلیف کالا‌های موجود در انبار‌های اموال تملیکی ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی (ره) دانست و گفت: کالا‌های موجود در این انبار‌ها بخشی از بیت المال مسلمین بوده و حفظ و نگهداری آن‌ها در شرایط مناسب واجب است.

رییس شورای قضایی استان فارس افزود: در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تأکیدات ریاست قوه قضائیه در این ارتباط، نشستی با حضور مسئولان ذیربط برگزار شد و موضوع تعیین تکلیف این کالا‌ها در دستور کار این جلسه قرار گرفت.

وی در پایان اظهار داشت: در بازدید از انبار‌های سازمان اموال تملیکی استان فارس مقرر گردید در کوتاهترین زمان ممکن کالا‌های موجود در این انبار‌ها تعیین تکلیف شوند؛ بطوری که کالا‌های فاسد معدوم و سایر کالا‌ها نیز طی مراحل قانونی، به مزایده گذاشته شده و یا در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت