تقدیر از نقاش تصویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

تقدیر از نقاش تصویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

تقدیر از نقاش تصویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

تقدیر از نقاش تصویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانیبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، در جلسه فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌ها و اعضای شورای مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه که صبح امروز  با حضور سعید عمرانی فرمانده مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه برگزارشد، از مهران رحمانی هنرمند خلاق در برنامه عصر جدید که تصویری از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را نقاشی کرده بود، تجلیل بعمل آمد.

سعید عمرانی فرمانده مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه در این مراسم به برنامه‌های این مرکز در سال ۹۹ پرداخت و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و رزمایش گسترده کمک به نیازمندان اظهار امیدواری کرد که اعضای بسیج همچون گذشته در این کار خیر پیشقدم باشند.

عمرانی با تاکید بر شعار سال «جهش تولید» عنوان کرد: امروز نیاز است که به میدان بیاییم و لباس رزم بپوشیم و از کارخانه‌ها بازدید و به درد و دل‌های تولید کنندگان گوش دهیم و مشکلات را بررسی و حل و فصل کنیم و این ظرفیتی برای قوه قضاییه و بسیج است که بتوانیم از این ظرفیت‌ها حداکثر استفاده را کنیم.

در ادامه بختیاری مسئول دفتر دادستان کل کشور با اشاره به بیماری منحوس کرونا و نگاه‌های متفاوتی که در این باره وجود دارد، گفت: می‌توان ادعا کرد که کرونا هم تهدید و هم فرصت است. تهدید از این منظر که بسیاری از مردم و عزیزانمان را از دست دادیم و بسیاری از اقشار و مجموعه‌ها را به زحمت انداخته و در عرصه جهانی مشکلاتی را ایجاد کرده است و از منظر اقتصادی و امنیتی مسائلی را بوجود آورده است.

وی افزود: همچنین می‌توان به آن به عنوان یک فرصت نگاه کرد که انسجام و وحدتی را بین مردم بوجود آورده است.

بیشتربخوانید:

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت