حفاظت و اطلاعات نقش صیانت از دستگاه قضا را به عهده دارد

حفاظت و اطلاعات نقش صیانت از دستگاه قضا را به عهده دارد

حفاظت و اطلاعات نقش صیانت از دستگاه قضا را به عهده دارد
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

حفاظت و اطلاعات نقش صیانت از دستگاه قضا را به عهده داردخبرگزاری میزان – «مجید فرهمندزاده» رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد به مناسبت روز حفاظت و اطلاعات بیان داشت: مسئولیت حفاظت و اطلاعات برای کارکنان بسیار سنگین است از این جهت کسانی که در این مجموعه خدمت می‌کنند وظیفه سنگینی از باب جلوگیری از لغزش و انحراف در یک سازمان را بر عهده دارند و مسیر اصلی حرکت آنان به سمت حفظ سلامت نیروی انسانی به عنوان سرمایه‌های اصلی بوده و مهمترین انتظار مردم از قوه قضاییه ارتقای سلامت و کسب اعتماد بیشتر نسبت به دستگاه قضا است.

وی افزود: محور کار حفاظت و اطلاعات دادگستری استان، ارتقاء سلامت و کارآمدی دستگاه قضا است و این در حالی‌است که کارآمدی دستگاه قضا به سلامت عوامل آن وابسته است.

این مقام قضائی به نقش مهم مدیران و کارکنان مرکز حفاظت اطلاعات اشاره کرد و تصریح کرد: تمامی کارکنان این مجموعه به جایگاه خطیر و اهمیت شغلی خود واقف بوده و با رعایت تقوای الهی و مد نظر قرار دادن خداوند متعال در همه امور و لحظات، با بهره گیری از همه ظرفیت‌ها به پیشگیری، ارتقاء سلامت و کارآمدی دستگاه قضا کمک می‌کنند.

فرهمندزاده ابراز کرد: یکی دیگر از اهداف مهم حفاظت و اطلاعات، نظارت و ارزشیابی در دادگستری برای اصلاح امور و ارتقای کیفیت کار و همچنین پیشگیری از آلودگی، نفوذ و انحراف مجموعه است.

وی خاطرنشان کرد: با تامین امنیت پایدار که اصلی‌ترین وظیفه دستگاه قضایی برشمرده می‌شود می‌توان به برآورده شدن انتظار مردم در چشیدن طعم شیرین عدالت نزدیک شد.

شایان ذکر است در این جلسه رییس حفاظت و اطلاعات استان یزد ضمن ارائه عملکرد مجموعه خود، دغدغه‌های این مجموعه را نیز مطرح کرد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت