• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • حمایت تمام قد دستگاه قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری در استان خراسان شمالی

حمایت تمام قد دستگاه قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری در استان خراسان شمالی

حمایت تمام قد دستگاه قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری در استان خراسان شمالی

حمایت تمام قد دستگاه قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری در استان خراسان شمالی
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – شفیعی، رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مانه و سملقان در استان خراسان شمالی از یک واحد تولیدی لوازم الکتریکی در این شهرستان بازدید کردند.

وی در جریان این بازدید با اشاره به حمایت تمام قد دستگاه قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری در استان خراسان شمالی، فعالیت ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را گامی مهم در همین راستا توصیف کرد.

وی با تشریح نقش رونق فضای کسب و کار در پیشگیری از وقوع جرم و تأمین موجبات امنیت در جامعه به سابقه بیش از ده سال این شرکت اشاره و عملکرد این واحد تولیدی در اشتغالزایی مستقیم برای بیش از ۳۰ نفر نیروی کار در شهرستان آشخانه را قابل توجه توصیف کرد.

رییس دادگستری مانه و سملقان ایجاد زمینه‌های اشتغال پایدار و تولید در جامعه را بعنوان یکی از مهمترین ارکان پیشگیری از وقوع جرم برشمرد.

شفیعی خاطرنشان کرد: واحد‌های تولیدی نباید صرفا به خاطر بدهی‌های مالی ومعوقات بانکی تعطیل شوند چراکه این کار آسیب‌های فراوان و بسیار جدی را در ابعاد مختلف اقتصادی بر جامعه تحمیل خواهد کرد؛ لذا برای پرداخت بدهی‌ها نیز باید چرخ تولید همچنان بچرخد و در عین حال تدابیری اتخاذ و یا تمهیداتی فراهم شود تا با توجه به حقوق دیگران، موجبات پرداخت مطالبات بستانکاران فراهم شود.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت