• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • دادستان‌ها نسبت به شناسایی واحد‌های تولیدی، صنعتی، راکد و نیمه راکد اقدام کنند

دادستان‌ها نسبت به شناسایی واحد‌های تولیدی، صنعتی، راکد و نیمه راکد اقدام کنند

دادستان‌ها نسبت به شناسایی واحد‌های تولیدی، صنعتی، راکد و نیمه راکد حوزه قضایی خود اقدام کنند

دادستان‌ها نسبت به شناسایی واحد‌های تولیدی، صنعتی، راکد و نیمه راکد اقدام کنند
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

دادستان‌ها نسبت به شناسایی واحد‌های تولیدی، صنعتی، راکد و نیمه راکد حوزه قضایی خود اقدام کنند

خبرگزاری میزان- غلامعلی دهشیری در جلسه با دادستان‌های سراسر استان یزد اظهار داشت: ارتباط با نخبگان جامعه و نشست هم اندیشی با آن‌ها و اخذ ایده‌ها و نظراتشان با هدف شناسایی مشکلات و آسیب‌های موجود در جامعه یکی از راهبرد‌های مقام‌های قضایی است.

وی  در ادامه این جلسه مقابله جدی و قاطع با قاچاق کالا را از الزامات رونق و جهش تولید دانست و بیان داشت: دادستان‌ها باید با شناسایی زمینه فساد، از شکل گیری نطفه هرگونه جرایم پیشگیری کند.

این مقام قضایی رسانه‌ها را از ارکان حکمرانی خوب دانست و تصریح کرد: تبیین و تشریح تلاش‌های مجموعه قضائی با استفاده از ظرفیت رسانه در چارچوب مقررات و ضوابط، ضمن ارتقاء سرمایه اجتماعی، آحاد جامعه را در جریان امور و خدمات و تلاش‌های قوه قضاییه قرار می‌دهد.

رییس کل دادگستری استان یزد بر بررسی دقیق و گذاشتن وقت ویژه برای رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی و المدعی تاکید کرد و یادآور شد: اهتمام به رفع مشکلات مردم از موضوعات مورد تاکید ریاست قوه قضاییه است که باید تلاش شود با اهتمام نسبت به پرونده‌های کثیرالشاکی و پر مدعی موضوع این پرونده‌ها در اولویت رسیدگی قرار گیرد.

این مقام قضایی با تاکید بر اجرای دقیق دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری از دادستان‌ها خواست اهتمام جدی و نظارت قوی و مستمر بر قرار افرادی که باقرار‌های تامین کیفری بالاخص با دوره ماندگاری کوتاه مدت به زندان معرفی می‌شوند داشته باشند.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت