• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر با رفع مشکلات یک واحد تولیدی در خراسان شمالی فراهم شد

زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر با رفع مشکلات یک واحد تولیدی در خراسان شمالی فراهم شد

زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر با رفع مشکلات یک واحد تولیدی در خراسان شمالی فراهم شد

زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر با رفع مشکلات یک واحد تولیدی در خراسان شمالی فراهم شد
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – باباخانی، رییس دادگستری و نادرنژاد، دادستان عمومی و انقلاب اسفراین در جریان بازدید از واحد تولیدی و صنعتی «کیمیای صبا» در این شهرستان، از نزدیک در جریان روند انجام امور قرار گرفتند و مهمترین مشکلات مربوطه را مورد بررسی قرار دادند.

باباخانی، عدم پرداخت سهم ارز دولتی بمنظور آزادسازی ماشین آلات خریدداری شده در گمرک شهید رجایی را بعنوان مهمترین مشکل این واحد تولیدی برشمرد و از تداوم پیگیری و تلاش مضاعف دستگاه قضایی برای رفع این مسأله خبر داد.

وی با بیان اینکه در نتیجه گفتگو با مدیر و دست اندرکاران این واحد تولیدی مشخص گردید بکارگیری و نصب ماشین آلات می‌تواند موجبات افزایش توان و ظرفیت تولیدی در این شهرستان را تسهیل نماید تصریح کرد: انتظار ما از مسؤولین دولتی و نهاد‌های اجرایی ذی ربط که در این خصوص وظایف ذاتی و قانونی حمایتی دارند، این است که بیش از پیش به امر تولید و رونق اقتصادی و بهبود فضای کار و اشتغال زایی کمک کنند و اجازه ندهند در شرایط تحریمی این شهرستان در امر تولید با چالش جدی مواجه شود.

باباخانی شهرستان اسفراین را یکی از مهمترین قطب‌های صنعتی و تولیدی در استان و کشور توصیف و بیان کرد: این همه ظرفیت و فرصت سرمایه گذاری در این منطقه کم نظیر و موجب افتخار است. ولی نکته آن است که نباید وضعیت به گونه‌ای باشد که این همه قابلیت و استعداد به هدر برود و باید قدر آن را دانسته شود و برای تحقق این مهم لازم است زیرساخت‌های تولیدی بهتر و بیشتر ارتقاء یافته و تقویت شود.

این مقام قضایی افزود: دستگاه قضایی بطور همه جانبه از تولید و سرمایه گذاری حمایت خواهد کرد و این موضوع نیز از طریق مراجع ذی ربط بطور جدی پیگیری خواهد شد.

رییس دادگستری اسفراین با اشاره به ارزیابی مدیریت این مجموعه صنعتی مبنی بر اینکه در صورت رفع مشکلات یاد شده، زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر بطور مستقیم در این مجموعه فراهم خواهد شد؛ ابراز امیدواری کرد: پیگیری‌ها و اقدامات بعدی نتیجه دهد و شاهد بهبود شاخص‌های عملکردی و اشتغال زایی مضاعف در این مجموعه تولیدی و صنعتی باشیم.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت