• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • لزوم هم افزایی تمام دستگاه ها برای مقابله با متصرفان اراضی ملی

لزوم هم افزایی تمام دستگاه ها برای مقابله با متصرفان اراضی ملی

متولیان حفاظت از اراضی استان مرکزی زیر ذره بین سازمان بازرسی

لزوم هم افزایی تمام دستگاه ها برای مقابله با متصرفان اراضی ملی
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری ایسنا

ایسنا/مرکزی رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: به منظور مقابله با متصرفان اراضی ملی و ساخت و سازهای غیرمجاز تمامی دستگاه‌ها باید هم‌افزایی داشته باشند تا خروجی کار، حفظ حقوق بیت المال و اراضی طبیعی و ملی باشد.

سیدعبدالمهدی موسوی روز چهارشنبه یکم بهمن در شورای سیاستگذاری حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان مرکزی اظهار کرد: با افرادی که در زمینه زمین‌خواری، کوه‌خواری، طبیعت خواری یا و … نقش داشته باشند باید برخورد جدی صورت بگیرد، دستگاه قضایی به دنبال تشکیل پرونده نیست، اما نمی‌توان قانون را تعطیل کرد.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: مدیران و مسئولان باید در تمام امور اختلافات را کنار گذاشته و جهت گره گشایی از کار مردم تلاش کنند تا مردم آنها را خدمتگزار بدانند.

موسوی بیان کرد: تبلیغات سوء علیه نظام جمهوری اسلامی و مسئولان و مردم  از سوی دشمنان در جامعه کم نیست و در این برهه از زمان و با توجه به اینکه سال آینده اتفاقات بزرگی پیش روست باید روحیه و امید به جامعه تزریق شود تا اعتماد مردم به نظام نیز افزایش یابد.

وی ادامه داد: رسیدگی به موضوع ساخت و سازهای خانه میران اراک نیازمند یک نشست تخصصی است و باید مبنای بررسی گزارش این ساخت و سازها سازمان بازرسی باشد. مسئولین و افرادی که در این خصوص کوتاهی کرده‌اند و مقصر هستند باید در این جلسات پاسخگو باشند. قلع و قمع کردن کار راحتی نیست اما به هرحال در این خصوص باید قانون اجرا شود.

انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت