هیأت امنای بازار، جهادگران صلح و سازش می‌شوند

هیأت امنای بازار، جهادگران صلح و سازش می‌شوند

هیأت امنای بازار، جهادگران صلح و سازش می‌شوند
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – نشست معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورای حل اختلاف استان تهران و معاونین وی با هیأت امناء بازار بزرگ تهران برگزار شد.

در این نشست مهدوی به بیان توضیحاتی درخصوص خدمات دستگاه قضایی و برنامه قوه قضائیه در دوره‌ی تحول و دستورالعمل ابلاغی ریاست قوه قضائیه در خصوص توجه ویژه به امر صلح و سازش و تاکیدات صورت گرفته مبنی بر استفاده از افراد معتمد، متنفذ و خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران در جهت ایجاد صلح و سازش پرداخت.

وی افزود: بازار تهران همواره در راستای عمل به اقدامات انقلابی و بشر دوستانه پیش گام بوده و ما شاهد تلاش‌ها و کمک‌های گسترده بازاریان در طول سال‌های دفاع مقدس و در حوادث سیل و زلزله در کمک به مردم آسیب دیده بوده‌ایم.

رئیس شورای حل اختلاف تهران بیان داشت: امروز با توجه به برنامه کشور و ضرورت کمک به محکومین مالی با توجه به شرایط اقتصادی کشور و شیوع بیماری کرونا که مزید بر علت شده، استفاده از ظرفیت عظیم بازاریان بعنوان جهادگران صلح و سازش در دستور کار قرار گرفته است.

در ادامه جلسه اعضاء هیأت امناء بازار با تشریح اقدامات صورت گرفته، در زمینه همکاری گسترده با دستگاه قضایی و برقراری صلح و سازش اعلام آمادگی کردند.

در پایان جلسه مقرر گردید در مجتمع ویژه صلح و سازش شهید سلیمانی یک اتاق مناسب جهت استقرار جهادگران صلح و سازش در اختیار هیأت امناء بازار به منظور صلح و سازش قرار گیرد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت