• صفحه خانگی
  • >
  • جزایی
  • >
  • وکیل شبنم نعمت‌زاده: موکلم آماده است تا ریال آخر خسارت‌ها را بپردازد

وکیل شبنم نعمت‌زاده: موکلم آماده است تا ریال آخر خسارت‌ها را بپردازد

نماینده دادستان: اعتبار خانوادگی شبنم نعمت‌زاده نقش اول را بازی می‌کرده است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

وکیل شبنم نعمت‌زاده: موکلم آماده است تا ریال آخر خسارت‌ها را بپردازد- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم – Tasnim
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، دومین جلسه محاکمه شبنم نعمت‌زاده و احمدرضا لشگری پور، بعدازظهر امروز (یکشنبه) ۳۱ شهریور در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

در ابتدای جلسه، رئیس دادگاه با توجه به پایان دفاعیات نعمت‌زاده در جلسه نخست، از مظاهری وکیل مدافع وی خواست تا در جایگاه حاضر شده و از موکلش دفاع کند.

وکیل نعمت‌زاده اظهار کرد: نخستین بار در تخلفات ساخت‌وساز در ویلای لواسان بود که نام موکل را شنیدم و همین مسئله برای من نگاه منفی نسبت به وی ایجاد کرد زیرا معتقد بودم او که وابسته به یک خانواده از مسئولان نظام است و پدرش مورد اعتماد نظام بوده باید همه قوانین را رعایت می‌کرد.

این وکیل دادگستری اضافه کرد: فکر می‌کردم موکل از ظرفیت پدر و اقوام خود استفاده کرده و امروز باید در دادگاه جواب بدهد. وقتی که مسئله پذیرفتن وکالت وی مطرح شد، ابتدا اکراه داشتم به همین خاطر جلسه‌ای با حضور موکل ترتیب دادم و حتی خواستم آقای نعمت‌زاده نیز حضور داشته باشد.

مظاهری اضافه کرد: در آن جلسه شبنم نعمت‌زاده مدراکی نشان داد مبنی بر اینکه به عنوان مالک ۸۵ درصد سهام شرکت، مسئولیت خود را می‌پذیرد و برایم محرز شد که موکل تمام امکانات خود را برای جبران خسارت به کار می‌گیرد.

این وکیل دادگستری گفت: در جلسه مزبور با آقای نعمت‌زاده هم صحبت کردم و حتی گفتم چون شبهه مالی دارید باید شفاف‌سازی کنید. آقای نعمت‌زاده گفت که در آغاز و پایان مسئولیتش، لیست اموال خود را به رئیس قوه قضاییه اعلام کرده‌ و از او خواستم لیست را بدهند تا به دادگاه بیاورم تا در صورت لزوم آن را در اختیار رسانه ها قرار دهم.

وکیل شبنم نعمت‌زاه به وجود جریان‌هایی در شرکت رسا اشاره و ابراز امیدواری کرد که قاضی مسعودی مقام برای رفع نواقص موجود در پرونده، دستور انجام تحقیقات تکمیلی را صادر کند.

در این هنگام، رئیس دادگاه در پاسخ به اظهارات وکیل شبنم نعمت‌زاده گفت: هفته گذشته تعدادی از اسامی را داده‌ایم تا نسبت به چهار الی پنج نفر از افراد، تحقیقات لازم انجام شود.

انتهای پیام/

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت