• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • امروز؛ جشنواره کارآفرینی مرکز تحقیقات به کار خود پایان می‌دهد

امروز؛ جشنواره کارآفرینی مرکز تحقیقات به کار خود پایان می‌دهد

امروز؛ جشنواره کارآفرینی مرکز تحقیقات به کار خود پایان می‌دهد

امروز؛ جشنواره کارآفرینی مرکز تحقیقات به کار خود پایان می‌دهد
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – دکتر غلامرضا حسن زاده رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی کشور در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره کارآفرینی که صبح امروز در سالن جلسات حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی و به صورت مجازی برگزار شد، گفت: نخستین جشنواره کارآفرینی پزشکی قانونی با هدف بهره گیری از ایده‌های خلاقانه و توسعه و تعمیق روحیه کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان در حوزه پزشکی قانونی و با شعار فناوری در خدمت قانون، سلامت و توسعه برگزار شد که امروز و پس از داوری آثار و تعیین و معرفی سه طرح برتر به کار خود خاتمه می‌دهد.

وی افزود: پس از فراخوان جشنواره، ۱۱۹ طرح به دبیرخانه ارسال شد که از این میان آن‌ها ۲۰ طرح به مرحله دوم داوری راه پیدا کردند.

حسن زاده اظهار داشت: از بین ۲۰ طرح راه یافته به مرحله دوم، امروز سه طرح نهایی پس از شنیدن دفاعیات ارائه کنندگان طرح‌ها و جمع بندی نظرات داوران، تعیین و معرفی می‌شوند.

رییس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی با قدردانی از شرکت کنندگان این جشنواره و تیم‌های اجرایی و علمی برگزار کننده، برپایی آن را اتفاقی خوب برشمرد و اظهار امیدواری کرد: طرح‌های نهایی انتخاب شده بتواند بخشی از مشکلات و چالش‌های سازمان پزشکی قانونی کشور را مرتفع کند.

گفتنی است سه طرح انتخابی جشنواره علاوه بر دریافت جوایز، جهت اجرای طرح‌ها نیز مورد حمایت مرکز تحقیقات پزشکی قانونی قرار خواهند گرفت.

یادآور می‌شود دکتر محسن برزگر داور ملی جشنواره کارآفرینان برتر، دکتر کامران سلطانی معاون آموزش مرکز تحقیقات، دکتر فرزانه مهدیزاده مدیرکل معاینات بالینی سازمان و دکتر محمد کریمی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد علوم پزشکی داوری آثار رسیده به جشنواره را برعهده دارند.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت