بررسی مشکلات ۴ واحد تولیدی در استان کرمان

بررسی مشکلات ۴ واحد تولیدی در استان کرمان

بررسی مشکلات ۴ واحد تولیدی در استان کرمان
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در نشست ستاد استانی اجرای کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی کرمان اظهار کرد: در برخی موارد با قضایای واقعی ناشی از اشتباهات دستگاه‌های اجرایی روبرو هستیم که برای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان مشکلات متعددی ایجاد می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان، برقراری تعاملات به موقع بین دستگاه‌های اجرایی برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی را مورد تاکید قرار داد و گفت: در حل مشکلات واحد‌های تولیدی و اقتصادی به نحوی اقدام می‌شود که حقوق دولت نیز استیفاء شده و از تضییع حقوق دولتی نیز جلوگیری شود.

 

بیشتر بخوانید:

وی با تاکید بر اینکه رعایت الزامات زیست محیطی ضروری است، عنوان کرد: باید تلاش شود که تبعات زیست محیطی پروژه‌های بزرگ تا حد امکان کاهش یابد؛ زیرا منابع زیست محیطی تجدیدناپذیر بوده و باید برای نسل‌های آینده حفظ شوند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تاکید کرد: محیط زیست مسئول سلامت مردم است و باید محکم و به موقع به مسائل مربوطه ورود کرده و با دقت امور مربوطه را پیگیری کنند.

موحد خاطرنشان کرد: صنایع آلاینده و صنایعی که روند فعالیت آن‌ها موجب آلایندگی محیط زیست می‌شود باید در یک مدت زمان معقول و منطقی نسبت به رفع آلایندگی‌ها اقدام کنند و دراین رابطه دستگاه قضایی حامی سازمان‌های مربوطه در مسیر اجرای قانون است.

در این نشست مشکلات دو شرکت فولادی در سیرجان و مشکلات آلومینیوم هزار در زمینه تمدید کارت بازرگانی و مشکلات کارخانه سیمان کرمان مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت