• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • برگزاری دادگاه آنلاین در میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباس

برگزاری دادگاه آنلاین در میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباس

برگزاری دادگاه آنلاین در میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباس

برگزاری دادگاه آنلاین در میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباس
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه آنلاین در میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباسمجتبی قهرمانی در گفت و گو با میزان  از برگزاری دادگاه آنلاین در شهرستان میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباس خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با اعلام اینکه با توجه به شرایط فعلی و لزوم پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، استفاده حداکثری و به موقع از ابزار الکترونیک اهمیت مضاعفی یافته است از برگزاری دادگاه آنلاین از طریق ارتباط الکترونیک دادگستری میناب با دادسرا و زندان بندرعباس خبر داد.

وی در این خصوص اظهار داشت: در راستای رسیدگی به پرونده‌ای که دیوان عالی کشور به دادگاه میناب به عنوان شعبه هم عرض ارجاع داده است، به دلیل زندانی بودن متهم در ندامتگاه بندرعباس و همچنین ضرورت حضور نماینده دادستان، ارتباط آنلاین میان دادگاه مربوطه در شهرستان میناب با دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس و زندان این شهرستان صورت پذیرفت و رسیدگی به این پرونده از طریق دادرسی الکترونیک انجام شد.

دادستان مرکز استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: هم اکنون امکان برگزاری دادگاه‌های آنلاین در سریعترین زمان ممکن در استان فراهم شده که تلاش‌های معاونت آمار و فناوری اطلاعات و حمایت‌های همه جانبه ریاست کل دادگستری استان و همچنین استقبال قضات از این موضوع نتیجه تحقق این امر مهم است.

بیشتر بخوانید:

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت