• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • تاکید دستگاه قضایی بر ایفای نقش رسانه‌ها در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه

تاکید دستگاه قضایی بر ایفای نقش رسانه‌ها در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه

تاکید دستگاه قضایی بر ایفای نقش رسانه‌ها در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه

تاکید دستگاه قضایی بر ایفای نقش رسانه‌ها در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – سجاد علیدادی سلیمانی، رئیس دادگستری شهرستان بافت استان کرمان در نشست مشترک با رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگانی از هنرمندان و جمعی از فعالین رسانه و مطبوعات شهرستان بافت، نقش رسانه‌ها را در پیشبرد اهداف دستگاه ها، از جمله دستگاه قضا پر اهمیت دانست.

وی افزود: رسانه‌ها می‌توانند نقش بسزایی در ارتقاء فرهنگ عمومی و جامعه سالم داشته باشند که تولید محتوا در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی یک نمونه از آن است.

علیدادی سلیمانی نقش رسانه و فضای مجازی را در انتخابات امسال شهرستان بافت پررنگ دانست و گفت: برنامه‌های تولید شده در فضای مجازی شهرستان می‌تواند نقطه قوتی بر فعالیت رسانه‌ای باشد.

در ابتدای این دیدار پروانه دهقانی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بافت نیز از تعامل خوب و سازنده رئیس دادگستری شهرستان با رسانه‌ها و حوزه فرهنگِ شهرستان تقدیر کرد.

وی، اقدامات مثبت صورت گرفته در حوزه فرهنگ و رسانه را مدیون زحمات و حمایت‌های بسیاری از دستگاه‌های از جمله دادگستری بیان کرد.

در پایان این دیدار ایستگاه مطالعه در محل دادگستری بافت که به همت اداره فرهنگ و همکاری امور کتابخانه‌ها راه اندازی و بیش از ۵۰۰ جلد کتاب به آن اهداء شده بود نیز افتتاح شد.

 

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت