• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • حمایت از معدن کاران جنوب کرمان با راهکار‌های حقوقی و قضایی در اولویت است

حمایت از معدن کاران جنوب کرمان با راهکار‌های حقوقی و قضایی در اولویت است

حمایت از معدن کاران جنوب کرمان با راهکار‌های حقوقی و قضایی در اولویت است

حمایت از معدن کاران جنوب کرمان با راهکار‌های حقوقی و قضایی در اولویت است
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – حسین سلامی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در نشست حمایت قضایی از فعالان اقتصادی حوزه معدن در شهرستان جیرفت با اشاره به اینکه حمایت از معدن کاران جنوب کرمان با راهکار‌های حقوقی و قضایی در اولویت است، گفت: دستگاه قضایی جیرفت در راستای برنامه‌های حمایتی از بخش تولید و صنعت، حمایت از معدن داران را در برنامه کاری ویژه خود قرار داده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت افزود: متاسفانه قوانین و مقررات مربوط به بخش معدن مرتب از طریق آزمون و خطا در حال بازنگری است که این موضوع بر روند ادامه فعالیت معدن کاران تاثیر منفی دارد.

وی خاطرنشان کرد: تنوع روزافزون سازمان‌های درگیرعملیات معدنی، کثرت مجوز‌ها و پروانه‌های لازم برای عملیات معدنی از دیگر مشکلات پیش روی معدن کاران به شمار می‌رود.

 

بیشتر بخوانید:

سلامی با بیان اینکه اکثر معادن این شهرستان در روستا‌های محروم و دورافتاده واقع شده است، اظهار کرد: بهره برداری مناسب از معادن و ظرفیت‌های موجود، به توسعه و رونق اقتصادی منطقه و شهرستان کمک کرده و باعث اشتغال زایی ساکنان مناطق کم برخوردار این شهرستان شده و از سوی دیگر در راستای پیشگیری از وقوع جرم نیز بسیار اثرگذار خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در پایان تاکید کرد: دادسرای جیرفت بر مبنای وظایف قانونی و شرعی خود در زمینه حمایت از تولید و اقتصاد، در راستای رفع مشکلات حوزه‌های اقتصادی از جمله در بخش معدن ورود کرده و اقدامات این بخش را با جدیت پیگیری می‌کند.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت