• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • حمایت بیش از ۵۰ طرح پژوهشی و پایان نامه در مرکز مطالعات اجتماعی دادگستری استان قم

حمایت بیش از ۵۰ طرح پژوهشی و پایان نامه در مرکز مطالعات اجتماعی دادگستری استان قم

حمایت بیش از ۵۰ طرح پژوهشی و پایان نامه در مرکز مطالعات اجتماعی دادگستری استان قم

حمایت بیش از ۵۰ طرح پژوهشی و پایان نامه در مرکز مطالعات اجتماعی دادگستری استان قم
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین مجید یزدی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم، از حمایت، راهنمایی و مشاوره بیش از ۵۰ طرح پژوهشی و پایان نامه دانشجویی در مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قم خبر داد.

 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم اظهار کرد: در سال ۹۹ بیش از ۵۰ طرح پژوهشی و پایان نامه در مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم از خدمات راهنمایی و مشاوره بهره‌مند شده اند.

وی در خصوص اهم فعالیت‌های این مرکز تصریح کرد: مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی با هدف مطالعه و پژوهش در حوزه پیشگیری از جرم و آسیب‌های اجتماعی با استفاده از نیرو‌های متخصص در حوزه مسائل فرهنگی، اجتماعی، جرم شناسی و آمار فعالیت می‌کند.

یزدی گفت: ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به پژوهشگران و دانشجویان، استفاده از ایده ها، نظرات و پیشنهادات کارکنان قضایی، برگزاری نشست‌های علمی تخصصی با هدف بررسی موضوعات جدید و استفاده از ظرفیت محیط‌های دانشگاهی، گزارش‌های کارشناسی در خصوص موضوعات و جرائم نوظهور از جمله اهداف این مرکز است.

 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم عنوان کرد: مرکز مطالعات و جرم شناسی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه نیز در راستای انجام وظایف و با هدف بهره مندی از ظرفیت‌های پژوهشی از کلیه اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، مراکز دانشگاهی و پژوهشی در محور‌های مختلف دعوت به همکاری کرده است که در این راستا پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به بخش فراخوان‌ها در پایگاه اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه به نشانی www.scpd.ir مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت