• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • ضرب الاجل رئیس کل دادگستری گلستان برای تعیین تکلیف پرونده‌های بخش تولید تا پایان خردادماه

ضرب الاجل رئیس کل دادگستری گلستان برای تعیین تکلیف پرونده‌های بخش تولید تا پایان خردادماه

ضرب الاجل رئیس کل دادگستری گلستان برای تعیین تکلیف پرونده‌های بخش تولید تا پایان خردادماه

ضرب الاجل رئیس کل دادگستری گلستان برای تعیین تکلیف پرونده‌های بخش تولید تا پایان خردادماه
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان از رسیدگی خارج از نوبت به پرونده‌های واحد‌های تولیدی در محاکم این استان خبر داد و اظهار کرد: برای جلوگیری از وقفه در تولید، تا پایان خرداد همه پرونده‌های مربوط به واحد‌های تولیدی استان گلستان بررسی و تعیین تکلیف می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: روسای دادگستری‌های سراسر استان گلستان مکلفند، شعبه به شعبه بررسی و پرونده‌های مربوط به واحد‌های تولیدی استان گلستان را شناسایی و به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی کنند.

وی گفت:سال‌های گذشته نیز برای رسیدگی به پرونده‌های بخش تولید، شعب ویژه رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی در محاکم استان گلستان اختصاص داده شده بود، اما امسال با توجه به رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب و تاکیدات رئیس قوه قضاییه، از همه حوزه‌های قضایی خواسته ایم سرعت رسیدگی‌ها را بیشتر کنند و تا پایان خرداد این پرونده‌ها را تعیین تکلیف و نتیجه را به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گلستان گزارش کنند.

 

بیشتر بخوانید:

هاشمیان در ادامه سخنان خود از شناسایی موانع قانونی و بانکی بر سر راه تولید در استان گلستان خبر داد و گفت: رفع موانع درون استانی را از پارسال آغاز کرده ایم، لیست موانعی هم که رفع آن نیازمند تغییر یا اصلاح قوانین و اقدامات فرااستانیست به دستگاه‌های مرتبط در قوای سه گانه فرستاده ایم.

رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: یکی از موانع آشکار در تحقق اقتصاد مقاومتی مشکلات بانکیست و نیازمند تغییراتی در قوانین و دستورالعمل‌های بانکی از سوی بانک مرکزیست.

پارسال با پیگیری دادگستری گلستان موانع تولید ۳۰۳ واحد تولیدی رفع شد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت