• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • واحدهای تولیدی دارای بحران جهت بررسی در ستاد اقتصاد مقاومتی اولویت دارند

واحدهای تولیدی دارای بحران جهت بررسی در ستاد اقتصاد مقاومتی اولویت دارند

واحدهای تولیدی دارای بحران جهت بررسی در ستاد اقتصاد مقاومتی اولویت دارند

واحدهای تولیدی دارای بحران جهت بررسی در ستاد اقتصاد مقاومتی اولویت دارند
به گزارش مجله حقوقی آوا به نقل از بخش حقوقی خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در دومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور با اجرای انقلابی رهنمود‌های مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی برطرف می‌شود و تولید از مباحث مهمی است که نباید مورد تساهل قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به این که دشمنان نظام همواره برنامه‌ریزی‌های متعددی را بر روی اقتصاد ایران انجام داده اند، بیان کرد: در این میان دشمن بر روی مسائل اقتصادی متمرکز شده و با توجه به این شرایط تنها راه برون‌رفت از این وضعیت، تقویت تولید داخلی و اتکا به توانمندی‌های کشور و ایستادگی است.

وی با اشاره به این که بر اساس منویات مقام معظم رهبری تمام اجزای نظام باید برای تحقق این هدف مهم تلاش کنند، بیان کرد: طی سال‌های اخیر کار‌های خوبی در این حوزه انجام شده و بی شک تحقق این امر از عهده دولت به تنهایی برنمی‌آید، از این رو قوه قضاییه هم بر آن است که به بخش خصوصی و دولت در این بخش کمک کند تا تولید داخل مورد حمایت قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی گفت: این ستاد به منظور تقویت و حمایت از فعالیت‌های اقتصادی در سطح استان قزوین فعال شده و در این حوزه سعی بر این است چالش‌ها و موانع حقوقی و قانونی سر راه تولید با استفاده از ظرفیت‌های قانونی برداشته شود.

 

بیشتر بخوانید:

وی افزود: بهترین خدمت به مردم رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم است و بر همین اساس نیز مقام معظم رهبری سال‌های متمادی را در حوزه اقتصاد نامگذاری کردند تا تمرکز‌ها بر این اصل مهم افزایش یابد.

رئیس کل دادگستری استان قزوین با بیان اینکه واحدهای تولیدی دارای بحران جهت بررسی در ستاد اقتصاد مقاومتی اولویت دارند، خاطرنشان کرد: اولویت بندی مشکلات باید در دستور کار قرار گرفته و واحد‌ها بر حسب اولویت‌ها و بحران در کارگروه‌های ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان قزوین مورد رسیدگی قرار گیرند و در این مورد پایه‌های اطلاعات موجود نزد اعضای ستاد است.

وی گفت: تولیدکنندگان باید مدیران را حامی خود و تولید بدانند و با خیال راحت و تمرکز بیشتری به دنبال تقویت صنعت و اقتصاد کشور باشند.

وی با تاکید بر این یکی از راهکار‌های اساسی برای پیشگیری از وقوع جرم را فعال کردن واحد‌های تولیدی و اشتغال دانست و افزود: به طور حتم با ایجاد اشتغال و رفع بیکاری، از ارتکاب جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی کاسته شده در نتیجه ورود پرونده‌ها به سیستم قضایی نیز کاهش می‌یابد و مهم‌تر از همه موجب دلگرمی مردم به نظام اسلامی خواهد شد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

از تمام سایت